Strona główna1 » N C P2 » Sprzęt3 » Elementy dodatkowe4 » Moduł SFP 3420-OEM, 1000BASE, 1310nm, 20km Moduł światłowodowy SFP Mini-GBIC do współpracy ze Switchem NCP-SW242S.P150 - 1310nm; SingleMode; 1,25Gb/s;
Moduł SFP 3420-OEM, 1000BASE, 1310nm, 20km Moduł światłowodowy SFP Mini-GBIC do współpracy ze Switchem NCP-SW242S.P150 - 1310nm; SingleMode; 1,25Gb/s;

Moduł SFP 3420-OEM, 1000BASE, 1310nm, 20km Moduł światłowodowy SFP Mini-GBIC do współpracy ze Switchem NCP-SW242S.P150 - 1310nm; SingleMode; 1,25Gb/s;

Slican

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 55,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DHL - 55,00 zł
Kurier DPD - 55,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 1158-642-363

Kod producenta: 1158-642-363

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: Slican - 24 miesiące

Cena brutto: 147,60 zł

Cena netto: 120,00 zł

Cena katalogowa: 147,60 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Linki (2)
  • Recenzje produktu (0)
 
   
 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.